הצטרפו אלינו!

יש עתיד למרחב הכפרי ולהתיישבות העובדת בישראל

07 פברואר 2021 19:00 | יש עתיד

מפלגת 'יש עתיד' הציגה השבוע את ״תוצרת הארץ״ - מטה ההתיישבות העובדת של המפלגה. את אירוע ההשקה הובילו יו"ר המפלגה יאיר לפיד וראש מטה המרחב הכפרי במפלגה, ח"כ רם בן ברק. כמו כן השתתפו חברי כנסת נוספים ושורה של בכירים בהתיישבות העובדת בישראל.

עם סיום האירוע חתמו המשתתפים על אמנה לקידום החקלאות והמרחב הכפרי בישראל.

 

 

בהשקת המטה החדש הדגיש לפיד את החשיבות של המרחב הכפרי לבטחון הלאומי והתזונתי של אזרחי ישראל ולעתיד המדינה: "המרחב הכפרי מגלם לתוכו את הבטחון שלנו בערכים הישראליים, הוא הסיפור הציוני ותפקידנו לשמור עליו. בממשלה הבאה יש עתיד תעשה הכל כדי שתיק החקלאות יהיה בידה, ותעשה הכל כדי לחוקק את חוק החקלאות, שיסדיר את הקרקעות, את משק המים, את המחקר והפיתוח החקלאי".

 

 

ח"כ בן ברק, הוסיף ואמר: "כל חבריי מפלגת 'יש עתיד', ואני באופן אישי, כדור שלישי לחקלאים מעמק יזרעאל, מתחייבים לשים בראש סדר העדיפות של הממשלה הבאה את השמירה על המרחב הכפרי. חקלאות ישראלית משגשגת שיש לה את היכולת להתחרות בשוק גלובלי מחד, ולהבטיח ביטחון לתוצרת חקלאית טרייה ואיכותית, מאידך – זהו אינטרס לאומי של מדינת ישראל".

בין המשתתפים היו עמית יפרח, מזכ"ל תנועת המושבים, ניר מאיר, מזכ"ל תנועת הקיבוצים, ויעקב בכר, יו"ר הארגונים הכלכליים הקיבוציים.

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הודה למשתתפים: "אני שמח על השותפות והחברות עם נציגי הקיבוצים והמושבים. הם נמצאים כאן איתנו מפני שהם יודעים על יש עתיד דבר אחד: עלינו אפשר לסמוך."

כתבות נוספות שיעניינו אותך

מאבק בפשיעה החמורה והאלימות בחברה הערבית

היום (א') הצגנו את תכנית העבודה של 'יש עתיד' למען האזרחים הוותיקים. יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פתח את האירוע ואמר: ״לא ננוח עד שאנשים מעל גיל 60 יקבלו את מה שמגיע להם מהמדינה שבנו״.

המשך לקריאה

המצע שלנו בשבילכם

את מצע יש עתיד התחלנו לכתוב ב-2012 ואנחנו ממשיכים כל הזמן. הוא מורכב משני יסודות. אחד יציב, קשיח ועקרוני. השני סקרן, ערני, כמעט חסר מנוחה. המצע שלנו מכיל עקרונות ברזל שלא נזוז מהם לעולם, אבל הוא גם מסמך חי, משתנה, מתפתח.

המשך לקריאה

נבחרת יש עתיד לכנסת ה-24

השבוע הגשנו את רשימת 'יש עתיד' בבחירות לכנסת ה-24. אחרי שהוגשה הרשימה לוועדת הבחירות המרכזית, הציג יו"ר המפלגה יאיר לפיד את נבחרת המועמדים, ואמר כי זו "רשימה מנוסה ויעילה של מקצוענים שבאים לעבוד".

המשך לקריאה

יש עתיד לגיל השלישי

היום (א') הצגנו את תכנית העבודה של 'יש עתיד' למען האזרחים הוותיקים. יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פתח את האירוע ואמר: ״לא ננוח עד שאנשים מעל גיל 60 יקבלו את מה שמגיע להם מהמדינה שבנו״.

המשך לקריאה

מירב בן ארי מצטרפת ל׳יש עתיד׳

כיהנה בכנסת משנת 2015 עד 2019.
בעלת תואר ראשון במשפטים וממשל ותואר שני במנהל עסקים והתמחות במנהיגות ציבורית, שניהם מהמרכז הבינתחומי הרצליה

המשך לקריאה

קמפיין הבחירות של יש עתיד 2021 יוצא לדרך

אחרי שנחשף הלוגו החדש של 'יש עתיד', פרסם היום גם סרטון המפלגה הראשון לקמפיין, עם המיתוג החדש.

המשך לקריאה

השרה מירב כהן מצטרפת ליש עתיד

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד מכריז על הצטרפותה של השרה לשיווין חברתי מירב כהן ליש עתיד:

 

המשך לקריאה

יו"ר הוועדה לביקורת המדינה החדש: ח"כ אלעזר שטרן

הוועדה לביקורת המדינה אישרה פה אחד את המלצת וועדת הכנסת למנות את חה"כ אלעזר שטרן (יש עתיד) לתפקיד יו"ר הוועדה לביקורת המדינה. הוא יחליף בתפקיד את עפר שלח שהתפטר מהכנסת.

המשך לקריאה

שני חברי כנסת חדשים מטעם יש עתיד

חברי הכנסת הנכנסים ולדימיר בליאק ומשה (קינלי) טור פז הצהירו אמונים במליאת הכנסת, והצטרפו לחבריהם לסיעת יש עתיד בכנסת ה-23. השניים הצטרפו לאחר התפטרותם של אבי ניסנקורן ועינב קאבלה מתפקידם.

המשך לקריאה

אנחנו מוכנים

ממשלת השיתוק הלאומי קרסה. הגיעה הזמן של אזרחי מדינת ישראל לזכות לממשלה שתטפל במשבר ולא בעצמה.

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך