הצטרפו אלינו!

אנחנו נעמוד בזה

12 אפריל 2020 15:24 | יש עתיד

אנחנו נעמוד בזה

-----------

הקורונה לא תכניע אותנו, כי אי אפשר להכניע אותנו. ניסו לא פעם. תמיד עמדנו בזה. התפקיד שלנו הוא להזכיר לישראלים שאותם דברים שמפחידים אותנו - גם יכולים לעורר בנו השראה. לזכור שתמיד יש לנו ברירה: להתייצב מול זה ביחד, או ליפול כל אחד לחוד. אנחנו בוחרים להלחם במגיפה ביחד. יהודים וערבים, חרדים וחילונים, קואליציה ואופוזיציה. הקורונה לא מבדילה בינינו. במאבק נגדה גם אנחנו לא נבדיל בינינו.

 

הישראלים תמיד ידעו איך להתמודד עם מלחמות ומשברים. יש משהו בד.נ.א. שלנו שגורם לנו להתעלות דווקא בזמנים קשים. אלה המצבים שבהם אנחנו הכי טובים. כל ישראלי בן שמונה-עשרה מכיר את המשפט, "מה שלא הורג אותך מחשל אותך". זו מלחמה ואנחנו ננצח בה. זו מלחמה והגיבורים שלה הם אחות צעירה מבקעה אל גרבייה שעובדת בלי ציוד מגן בתחנת הבדיקות, רופא בטיפול נמרץ במעייני-הישועה שלא ישן כבר 48 שעות, ילדה בת עשר שעומדת ברחוב כדי שסבתא שלה תוכל לראות אותה מהמרפסת.

כשהקורונה תעבור מחיינו, ישראל תהיה מדינה אחרת. לא נחזור למקום שבו היינו, זה יהיה עולם חדש. בעולם החדש הזה, אנחנו צריכים ויכולים להוביל. נבנה מחדש את הכלכלה שלנו. נחזיר אנשים לעבודה. נייצר הזדמנויות לעסקים קטנים, מפני שהם לא באמת קטנים. הם הבסיס לכלכלה ולחברה שלנו. גורלנו בידנו. הוא תמיד היה. אנחנו נבנה ונעצב את העולם החדש במו ידינו. כל עוד נאמין אחד בשני, אין דבר שיעמוד בפנינו. לא ניתן אחד לשני ליפול. לא נוותר. אנחנו ישראלים. אנחנו לא יודעים לוותר.

 

כתבות נוספות שיעניינו אותך

איפה הכסף? נעזור לך למצוא

אזרחים שזכאים למענק ופיצוי מהמדינה נתקלים בבירוקרטיה מסורבלת ומידע חסר על זכויותיהם.
השבוע פתחנו מרכז פניות עבורכם. מערך מתנדבים עם יועצים פרלמנטרים וחברי כנסת מחכים לפניות ויעשו הכל כדי לסייע לכם לממש את זכויותיכם.
השירות בחינם ובשמחה.

המשך לקריאה

ח"כ יוראי להב הרצנו יוזם תכנית סיוע לסטודנטים

הממשלה הצביעה על סגר שני בלי שתהיה לה שום תוכנית איך לא נגיע לסגר שלישי. הנה התוכנית שלנו:

המשך לקריאה

תכנית 6 הנקודות של יש עתיד תל״ם

הממשלה הצביעה על סגר שני בלי שתהיה לה שום תוכנית איך לא נגיע לסגר שלישי. הנה התוכנית שלנו:

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך